Opis stanowiska pracy

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa zatrudni osobę na stanowisko

Konstruktor - technolog mechanik

Miejsce pracy: Zalesie Wielkie gm. Kobylin

Opis stanowiska:

  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej wyrobów w programach CAD
  • Wykonywanie kalkulacji kosztowych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Projektowanie oprzyrządowania i wdrażanie produktu na produkcji
  • Optymalizacja i doskonalenie istniejących produktów i procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne
  • otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office, programów CAD: Inventor lub Solidworks
  • podstawowa znajomość procesów technologicznych obróbki stali
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawe zadania oraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych (m in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)"

Prezentacja firmy

Firma Polnet działa już 30 lat, oferując swoim klientom komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji