Konstruktor / Technolog – konstrukcje i obudowy metalowe

P.E. JS Integral Sp. z o.o.

66-004 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywania dokumentacji technicznej (w tym zestawień materiałowych) niezbędnej do realizacji zamówień
  • opracowanie założeń dla procesów technologicznych produkcji oraz ekonomicznych do sporządzania ofert
  • wykonywanie kalkulacji wyrobów na potrzeby przygotowania ofert handlowych
  • wsparcie techniczne w procesie planowania i przygotowania produkcji
  • nadzorowanie procesów technologicznych związanych z realizacją zamówień
  • kontrola stanów magazynowych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • raportowanie i analiza planów produkcyjnych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych w celu obniżenia kosztów, polepszenia jakości, zwiększenia efektywności
  • współpraca z innymi działami firmy w procesie realizacji zamówień
  • kształtowanie i utrzymanie dobrego wizerunku firmy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
  • pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe, niezbędne do wykonywania w/w zadań
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość oprogramowania do tworzenia i edycji rysunków technicznych
  • co najmniej podstawowa wiedza z zakresu technologii obróbki plastycznej blach i profili metalowych
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy
  • dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel)
  • kreatywność, komunikatywność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu lub obsłudze maszyn CNC do obróbki plastycznej blach
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

JS Integral specjalizuje się w: <br/>- prefabrykacji szaf sterowniczych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji