Michael Page Michael Page

Konstruktor R&D

  • Doskonała szansa na rozwój dla Konstruktorów o min. rocznym doświadczeniu zawodowym!
  • Nowe projekty, konstrukcja w programie Catia V 5, rozwój w międzynarodowym środowisku

Informacje o kliencie

Nasz Klient to jedna z największych firm produkcyjnych w Legnicy, należąca do niemieckiej grupy funkcjonującej na rynku od kilkudziesięciu lat. Firma zatrudnia kilkaset osób i działa w kilku sektorach przemysłu, m.in. w motoryzacji.

Obecnie, w związku z nowymi inwestycjami, firma poszukuje doświadczonych osób, które będą zaangażowane w konstrukcję nowych modeli produktów firmy (sektor grzewczy).

Opis stanowiska

  • Tworzenie dokumentacji technicznej; konstrukcja modeli 3D w programie Catia
  • Optymalizacja istniejących projektów
  • Udział w tworzeniu nowych projektów - stalowe zbiorniki grzewcze
  • Praca w programie ANSYS; dla osób doświadczonych w obszarze obliczeń wytrzymałościowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku Konstruktora w firmie produkcyjnej
  • Znajomość programu do modelowania 3D; program Catia V 5.0 - mile widziany
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom min. dobry)
  • Mile widziana znajomość programu ANSYS
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansa na rozwój w międzynarodowej organizacji, również dla osób na początkowym etapie ścieżki zawodowej
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta emerytalna, karta sportowa Multisport)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page