Konstruktor Projektant - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor ProjektantMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Projektowanie nowych i udoskonalanie istniejących konstrukcji,
  • Tworzenie oraz analizowanie wymagań technicznych projektowanych systemów elektrycznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej (systemy elektryczne),
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej w procesach certyfikacji,
  • Nadzór nad powstawaniem różnego rodzaju elementów,
  • Współpraca z działem technologicznym i produkcyjnym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane elektroniczne/elektrotechniczne),
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną (rysunki 2D i 3D),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie dającej możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz liczne dodatki,
  • Zatrudnienie podlegające ubezpieczeniu społecznemu,
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na skalę międzynarodową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.