Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/3315

Obowiązki:

- Projektowanie maszyn, urzadzeń
- Opracowywanie dokumentacji wykonawczej
- Kontrola powykonawcza nowych maszyn (testy)
- Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w istniejących i nowych konstrukcjach
- Wdrażanie do produkcji i ścisła współpraca z działem produkcji (przygotowywanie list materiałowych i nadzór nad projektem

Oferujemy:
- Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
- Udział przy wdrażaniach nowych, innowacyjnych technologii
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa programu AutoCAD.

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: - Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne - Znasz oprogramowanie AutoCAD oraz 3D CAD (preferowany Inventor 2017) - Potrafisz posługiwać się arkuszem kalkulacyjnym MS Excel, Word - Posiadasz dobrą znajomość podstaw konstrukcji maszyn - Umiejętnie planujesz własny czas pracy - Jesteś kreatywny, komunikatywny, dokładny - Znasz język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym - Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Miejsce pracy: 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt pod nr tel. : 52 362 00 67 lub e-mail: makrusz@makrusz.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy