Konstruktor Mechanik systemów siłownianych

Gdańsk, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Projektowanie systemów siłownianych i paliwowych do jachtów i statków spełniających obowiązujące normy i postawione założenia
- Opracowywanie technologii wykonywania ww. systemów
- Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
- Optymalizacja i właściwy dobór elementów mechanicznych wyposażenia jachtów takich jak: silnik, skrzynia biegów, wał, śruba
- Przeprowadzanie obliczeń inżynierskich i ocena ich wyników w celu weryfikacji projektowanych elementów
- Kontakt z poddostawcami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania

Wymagania:

- Minimum 10 lat pracy w okrętowym biurze projektowym w kraju lub za granicą,
- Głęboka wiedza techniczna specjalistyczna w zakresie wybranych systemów: doskonała znajomość systemów siłownianych na jachtach i statkach, umiejętność właściwego doboru elementów mechanicznych wyposażenia, takich jak: silnik, skrzynia biegów, wał, śruba,
- Doświadczenie w przeprowadzaniu obliczeń inżynierskich
- Doświadczenie w projektowaniu systemów paliwowych
- Znajomość stosownych przepisów klasyfikacyjnych i konwencji w swojej dziedzinie
- Doświadczenie w doborze mechanizmów i urządzeń
- Znajomość oprogramowania AutoCad,
- Znajomość programu SolidWorks,
- Dyplom inżyniera Politechniki
- Znajomość języka angielskiego technicznego

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria