Konstruktor mebli jachtowych

Gdańsk, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Projektowanie form użytkowych takich jak meble i akcesoria
- Opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych dla projektowanych mebli oraz doborem okuć
- Wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych i założeniowych
- Obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria
- Wykonywanie pomiarów kontrolnych na budowanych jednostkach
- Doradztwo w zakresie technicznym
- Dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych oraz walorów estetycznych

Wymagania

Wymagania:

- Dyplom inżyniera Politechniki, ewentualnie Akademii Morskiej
- Ok 2-letnie doświadczenie w pracy w okrętowym biurze projektowym przy wykonywaniu projektów roboczych, wykonywania kart zmian i w prowadzeniu nadzoru projektowego na produkcji
- Dobra znajomość AutoCAD oraz programu Solidworks z modelowaniem 3D
minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Opcjonalnie:

- Wykształcenie kierunkowe, najlepiej związane z Technologią Drewna lub Projektowaniem Mebli
- Doświadczenie w pracy w branży meblarskiej i/lub drzewnej

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria