Konstruktor Maszyn i Urządzeń

ReMi-Plast s.c.

Czerwonak, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży produkcji specjalnego przeznaczenia maszyn przemysłowych i laboratoryjnych poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Konstruktor Maszyn i Urządzeń / ewentualnie Stażysta w Dziale Konstrukcji Maszyn i Urządzeń

Wymagania

• znajomość konstrukcji maszyn oraz technologii obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej w stopniu podstawowym lub wyższym

• znajomość oprogramowania CAD 2D i 3D

• mile widziana znajomość podstaw automatyki i robotyki

• dopuszczamy współpracę z osobami świadczącymi usługi projektowania maszyn (warunki współpracy do omówienia)

• dopuszczamy każdy jeden poziom posiadanego doświadczenia

Prezentacja firmy

ReMi-Plast jest małą firmą pracującą w branży budowy maszyn. Projektujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Praktyki / Staż