Konstruktor Elektryk

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Konstruktorów Elektryków zajmujących się projektowaniem rozdzielnic NN, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę!\

Główne obowiązki:

• Projektowanie rozdzielnic Niskiego Napięcia

• Opracowywanie elektrycznej dokumentacji technicznej

• Współpraca z działami produkcji i sprzedaży w zakresie przygotowywanych projektów

• Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości oraz wysokiej jakość dokumentacji technicznej

Wymagania:

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość narzędzia ePlan Electric P8

• Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych

• Znajomość aparatury łączeniowej niskiego napięcia

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

• Doświadczenie zawodowe w projektowaniu rozdzielnic niskiego napięcia będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)

• Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)

• Możliwość certyfikacji i szkoleń

• Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria