Opis stanowiska pracy

- Projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących systemów elektrycznych maszyn i urządzeń przemysłowych.

- Tworzenie schematów elektrycznych oraz pozostałej dokumentacji elektrycznej tj. wykazy części, wykazy kabli, projekty tras kablowych, dokumentacja DTR itp.

- Tworzenie, edycja oraz zarządzanie dokumentacją techniczną

- Analiza rozwiązań konstrukcyjnych pod kątem specyfiki obsługiwanej branży

- Współpraca z klientem w celu poprawy jakości oraz obniżenia kosztów produktu

- Rzetelna i terminowa realizacja powierzonych zadań

Wymagania

- Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym
- Doświadczenie w opracowaniu dokumentacji projektowej na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość komputerowego programu wspomagającego tworzenie dokumentacji elektrycznej
- Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
- Umiejętność współpracy z zespołem projektowym
- Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Czynne prawo jazdy kat. „B”

Prezentacja firmy

ProManex Sp. z o.o.Sp.k. jest częścią Grupy Manex, producenta najwyższe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
20 - 40% premii zakładowej
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria