Konstruktor Elektryk ze znajomością Eplan

IWM Automation Polska Sp. z o.o.

40-136 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

IWM Automation Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Konstruktor Elektryk ze znajomością Eplan. Firma zajmuje się produkcją linii automatycznych, półautomatycznych, stanowisk ręcznych na rynek automotive w Polscie oraz Europie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

- tworzenie schematów elektrycznych – Eplan Electric P8

- tworzenie analizy ryzyka dla maszyn

- nadzór nad montażem elektrycznym

- analizę techniczną i przygotowanie ofert technicznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (automatyk, elektryk, elektromechanik....)
- doświadczenie w projektowaniu schematów elektrycznych i pneumatycznych
- znajomość oprogramowania Eplan Electric P8, Eplan Fluid, Sistema
- dyspozycyjność
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,

Mile widziane:

- znajomość Dyrektywy Maszynowej nr 2006/42/WE
- znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki
- znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn

Prezentacja firmy

Firma IWM Automation Polska Sp. z o.o. jest zakładem zajmującym s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria