Oferta wyróżniona

Konstruktor Elektryk (Software)

Starachowice, świętokrzyskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • Programowanie sterowników PLC / panele HMI - rozwój oprogramowania
  • Wsparcie Produkcji
  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Czytanie i analiza dokumentacji

Wymagania

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. na kierunku elektronika, elektrotechnika)
  • Umiejętność programowania sterowników PLC
  • Mile widziana znajomość programów do projektowania schematów elektrycznych np. Ruplan, Eplan, AutoCAD Electrical, SEE Electrical, SW CAD, ZW CAD etc.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive