Konstruktor Elektronik

HASO Sp. z o.o. Sp. K.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale konstrukcyjnym,
  • Konstruowanie nowoczesnych urządzeń elektronicznych analogowych i mikroprocesorowych,
  • Projektowanie obwodów drukowanych PCB,
  • Samodzielne tworzenie dokumentacji technicznej produktów,
  • Montaż i uruchamianie prototypowych układów elektronicznych,
  • Udział w rozwoju i modernizacji produktów, celem obniżenia kosztów wytworzenia oraz podwyższenie atrakcyjności wyrobów,
  • Udział w testach i badaniach prototypów oraz nowych rozwiązań,
  • Wdrażanie do produkcji opracowywanych projektów,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcyjnym oraz serwisem wyrobów,
  • Kontakt z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek: Elektronika, Elektrotechnika lub Automatyka
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia
  • umiejętność projektowania układów elektronicznych cyfrowych i analogowych
  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych w programie Altium Designer
  • uprawnienia SEP kat.”E”
  • cechy osobowe: pracowitość, sumienność, lojalność, dokładność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego

mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu układów opartych na mikrokontrolerach STM32 lub PIC
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem urządzeń w wykonaniu Ex (ATEX)

Oferujemy:

  • pracę przy tworzeniu nowych, ciekawych i różnorodnych projektów
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość dynamicznego rozwoju
  • miłą atmosferę oraz stabilność zatrudnienia
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie za efektywność i zaangażowanie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma HASO oferuje kompleksowe rozwiązania w świadczeniu profesjonalnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis