Konstruktor automatyk/Programista LabVIEW - rekrutacja online

HRK S.A.

Świdnica, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, producenta urządzeń montażowych dla branży motoryzacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Konstruktor automatyk/Programista LabVIEWMiejsce pracy: Świdnica

Zadania:

  • opracowanie algorytmu pracy urządzenia
  • projektowanie aplikacji testowych, pomiarowych i montażowych
  • wykonywanie wizualizacji
  • sporządzanie instrukcji obsługi
  • kontakt z klientem
  • praca w biurze i na obiektach przy rozruchu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki takie jak: automatyka i robotyka, elektronika, informatyka lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem LabVIEW (warunek konieczny), najlepiej poparte certyfikatem CLAD
  • znajomość podstaw metrologii i umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość oprogramowania E-PLAN Electric P8 (mile widziane)
  • doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych (mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (wynagrodzenie stałe + premia)
  • szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń
  • możliwość samodzielnej organizacji pracy
  • narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.