Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0200

Obowiązki:

Wykonywanie prac naprawczo -remontowych na terenie obiektów: drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek, świetlówek), prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji), naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien, drobne prace glazurnicze, typu: przyklejanie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu; (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki); prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (gipsowanie, szpachlowanie i cementowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach); prace remontowo malarskie o drobnym zasięgu tj. malowanie pomieszczeń i pokoi w obiektach, malowanie elementów ogrodzenia; zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej; mile widziane wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe, doświadczenie w zawodzie konserwator, gotowość do pracy w systemie zmianowym, mile widziane uprawnienia do konserwacji i remontu urządzeń elektrycznych do 1 k V.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Pozostałe wymagania:

  • okres zatrudnienia: 08.04.2024 - 30.09.2024 - z możliwością przedłużenia na umowa o pracę. Dwie zmiany - inna zmianowość do uzgodnienia z potencjalnym pracownikiem, praca w dni wolne. Umiejętność pracy w grupie, doświadczenie zawodowe, podzielność uwagi, dokładność,sumienność,opanowanie, mile widziane uprawienia elektryczne do 1 kV, predyspozycje dobra sprawność fizyczna i koordynacja, dobry stan zdrowiamile widziana średnia szkoła zawodowa, kierunek: ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy