Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do pracy jako Magazynier - Konserwator (złota rączka) do pracy przy obsłudze apartamentów hotelowych na terenie Trójmiasta. Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy osoby uczciwej i pracowitej z zamiłowaniem do majsterkowania. Zapewniamy ciągłość zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu cały rok ale jest też możliwość łączenia tego zajęcia z innym. Wymagania prawo jazdy Kat. B i dyspozycyjność. Stawka godzinowa 22zł netto (na rękę).

Prezentacja firmy

Aparthotel

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka