KONSERWATOR URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH / MONTER-KONSERWATOR URZĄDZEŃ I SIECI WODNO-KANALIZACYJNYCH

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie

Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1252

Obowiązki:

czuwanie nad stanem technicznym i sprawnością instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych w Placówce Straży Granicznej w Białej Podlaskiej, wykonywanie przeglądów i konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej wszystkich obiektów placówki, usuwanie na bieżąco awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej we wszystkich obiektach placówki, czuwanie nad prawidlową eksploatacją oraz bieżącą konserwacją sterowni i układów zabezpieczeń wodno-kanalizacyjnych oraz urządzeń grzewczych

(1/2 etatu jako konserwator urządzeń grzewczych oraz 1/2 etatu jako monter - konserwator urządzeń i sieci wodno-kanalizacyjnych)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE:- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe- posiadanie ważnego świadectwa kwalifikacyjnego do zajmowania się eksploatacją w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń instalacji i sieci G2-E (okr)w tym: sieci i instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyłce cieplnej powyżej 50 kW- ogólna znajomość zagadnień z zakresu urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnych,- ogólna znajomość zagadnień z zakresu konserwacji urządzeń grzewczych- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowiskuWYMAGANIA DODATKOWE:wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o kierunku technicznym, rzetelność i terminowość, umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Miejsce pracy: Dokudowska 19, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - CV- list motywacyjny- kopia świadectwa szkoły- świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń instalacji i sieci G2-E (okr)TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓWDokumenty należy złożyć do dnia 06.06.2022 r.Decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędu.Miejsce składania dokumentów:Nadbużański Oddział Straży Granicznej ul. Trubakowska 2 22-100 ChełmDokumenty należy przesyłać pocztą na wyżej wymieniony adres lub składać osobiście w Kancelarii Jawnej Komendy Oddziału pod ww. adresem w godz.: 7.30-10.00 i 12.30-15.30.Inne informacje:W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.Weryfikacja spełniania przez kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie na podstawie dokumentów wymienionych w części WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA. W związku z tym informujemy, że aplikacje kompletne to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia. Wzór oświadczeń znajduje się na stronie internetowej www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl w zakładce Praca - Pracownicy cywilni - oświadczenie.Oferty niekompletne oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). Złożonych dokumentów nie odsyłamy. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.W celu usprawnienia procesu rekrutacji prosimy o wskazanie w ofercie danych kontaktowych: adres e-mail i nr telefonu. Osoby spełniające wymagania formalne zostaną powiadomione telefonicznie/ mailowo o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (82) 568-53-39.Techniki i metody naboru:- weryfikacja formalna nadesłanych ofert- rozmowa kwalifikacyjna.Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata do pracyRozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UW.L.2016.119.1), dalej RODO informuję, iż:1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, reprezentujący Nadbużański Oddział SG z siedzibą:22-100 Chełm, ul. Trubakowska 2. 2.Inspektorem ochrony danych osobowych wyznaczonym przez Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej jest Naczelnik Wydziału Ochrony Informacji, adres e-mailowy: naczelnik.oi.nadb@strazgraniczna.pl, tel. 82/ 568-51-20. 3.Pana/i dane nie będą przekazywane innym odbiorcom w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r., nie będą przekazywane do państwa trzeciego, jak również do organizacji międzynarodowej,4.Pana/i dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.5.Pana/i dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od zakończenia procedury naboru.6.Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania i usunięcia, z tym że wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez NOSG. Ponadto przysługuje Panu/i prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.7.Przysługuje Panu/i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej cofnięciem.8.W trakcie przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji nie dochodzi do wyłącznie zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.9.Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.10.Podanie przez Pana/ią danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w NOSG11.Aby skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw wymienionych w pkt. 6 należy złożyć pisemne żądanie na adres Komendanta NOSG. Jeżeli żądania nie zostaną spełnione, Komendant NOSG poinformuje Panią/pana o odmowie realizacji żądania w terminie 14 dni od jej wpływu.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy