ManpowerGroup Sp. z o.o.

Konserwator maszyn

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premie
  • Praca na pełny etat w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Bezstresowe wdrożenie do pracy - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Pomoc ze strony konsultanta Manpower w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej
  • Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, 'wczasy pod gruszą' oraz dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Wymagania:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracach konserwatorskich
  • Umiejętność obsługi urządzeń technicznych
  • Uprawienia do obsługi wózków widłowych i aktualna karta UDT

Zadania:

  • Czyszczenie maszyn
  • Wymiana olejów
  • Transport olejów i chłodziw na terenie produkcji
  • Kontrola i uzupełnianie smarów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy