Konserwator maszyn i urządzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Bieżąca obsługa układów chłodzących w konserwowanych maszynach
  • Wymiana chłodziw i czyszczenie maszyn
  • Monitorowanie stanu oleju w układach smarujących
  • Transportowanie olejów i chłodziw na terenie zakładu produkcyjnego
  • Bieżąca kontrola i uzupełnianie środków smarowych

Wymagania:

  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian
  • Mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
  • Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń technicznych
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - 3-miesięczny okres próbny
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Numer ref. KMU/009/MLI
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials