Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0294

Obowiązki:

Szczegóły oferty https://osir_olsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/nabor-na-stanowisko-konserwator-elektryk.html
1.Obsługa sieci elektrycznych i technologicznych zasilających i rozdzielczych pływalni i węzła cieplnego.
2.Obsługa rozdzielni elektrycznych.
3.Znajomość zasady działania i wzajemnych zależności urządzeń elektrycznych oraz technologicznych.
4.Obsługa różnych typów silników, pomp, aparatury technicznej i zabezpieczającej w sieci rozdzielczej pływalni i węźle cieplnym.
5.Wykonywanie wszystkich czynności służbowych zgodnie z wymogami i przepisami: BHP, eksploatacji urządzeń elektrycznych, UDT, instrukcji obsługi oraz technicznymi warunkami eksploatacji i konserwacji urządzeń.
6.Obsługa stacji uzdatniania wody.
7.Wykonywanie prac konserwatorskich.
8.Wykonywanie prac porządkowych.
godziny pracy 8-20; 20-8

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia SEP

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: 1. Wykształcenie minimum zasadnicze.2. Uprawnienia : SEP do 1 kv, świadectwo kwalifikacyjne Typu E na eksploatację urządzenia.

Miejsce pracy: Żołnierska 13a, 10-558 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Szczegóły naboru: https://osir_olsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/nabor-na-stanowisko-konserwator-elektryk.htmlWymagane dokumenty:1.List motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.2.Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk stanowi załącznik do ogłoszenia)3.Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje kserokopie świadectw szkolnych.4.Kserokopie świadectw pracy dotychczasowego zatrudnienia, zaświadczeń o zatrudnieniu.5.Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.6.Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym (druk stanowi załącznik do ogłoszenia).7.Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.8.Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust.2 Ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r. (Dz. U. 2022.530 t.j.) jest obowiązany do złożenia kopii dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności.Termin składania aplikacji : do 11.03.2024 r. do godz. 15.30Dokumenty, które wpłyną po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.Adres składania aplikacji.Aplikacje w zamkniętej kopercie z dopiskiem NABÓR NA STANOWISKO KONSERWATOR-ELEKTRYK należy złożyć lub wysłać na adres :Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie ul. Kapitańska 2310-153 Olsztyn

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy