Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0712

Obowiązki:

Dezynfekcja urządzeń i pomieszczeń, sprzątanie stołówki, toalet, pracowni i pozostałych pomieszczeń WTZ. Prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji). Robienie drobnych zakupów gospodarczych. Kierowanie samochodem służbowym, przewóz osób i zakupów. Naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien. Drobne prace glazurnicze, typu przyklejanie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi. Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki). Prace remontowo- malarskie w zakresie podstawowym (gipsowanie, szpachlowanie i cementowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach). Prace remontowo-malarskie o drobnym zasięgu np. zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej, malowanie pomieszczeń, drzwi, malowanie elementów ogrodzenia, wykonywanie drobnych napraw murarskich. Prace naprawcze związane ze sprzętem (naprawa stolików, biurek, krzeseł, pozostałego wyposażenia meblowego). Prace naprawcze. Pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy pracach porządkowych i remontach oraz w czasie uroczystości itp. Prace porządkowe wokół obejścia obiektu WTZ m.in. sprzątanie śmieci, grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników i parkingów, koszenie trawników, podlewanie trawników, krzewów, kwiatów, przycinanie krzewów. Pomoc w urządzaniu terenu wokół WTZ(nasadzenia roślin, przygotowywanie terenu do drobnych inwestycji itp.). Obsługa kosiarki, szorowarki, odkurzacza, pralki i innych urządzeń i narzędzi. Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia. Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi, kotłownia. Oprowadzanie po obiekcie fachowców i nadzorowanie prawidłowości wykonywanych przeglądów. Wykonywanie innych prac zleconych rzez dyrektora. Zgłaszanie wszelkich zauważalnych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie WTZ.Pomoc opiekunom i asystentom osób niepełnosprawnych. Dbanie o właściwy stan urządzeń w budynku. Dbanie o czystość i prawidłowe funkcjonowanie powierzonego samochodu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT. B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy: Kasztanowa 1, 37-200 Przeworsk, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Nie dotyczy

Wymagane dokumenty: x

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy