Kompletowanie zamówień- 21-5 (wypłaty tygodniowe)

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Praca dorywcza , bądź na stałe przy wykładaniu towaru i kompletacji zamówień
Lokalizacja: Poznań Starołęka

ZADANIA:
- wykładanie towaru na półki
- rozładowywanie paleciaka
- kompletacja zamówień wg potrzeb Klienta
- obsługa skanera

*Praca na pełen etat od niedzieli do piątku w godz.21-5

OFERUJEMY:
- pracę nawet od dzisiaj!
- stawka 15zł brutto przy min. 40 godz. miesięcznie
- wypłata tygodniowa tylko u nas!
- dorywcze zlecenia, kilka razy w miesiącu względem dyspozycyjności, bądź w pełnym wymiarze godzin

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY BEZPOŚREDNIO WRAZ Z KS. SANEPID DO SIEDZIBY BIURA FALLWORK, UL. TOWAROWA 35 ,piętro 5 w godz. 9-16 od pon do pt.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork 6231*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".

WYMAGANIA:
- aktualna ks. sanepid wymóg konieczny
- dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych w pełnym wymiarze godzin , istnieje możliwośc dobrania również min. 3 dni w tygodniu (preferowani mężczyźni z racji charakteru pracy)Kompletowanie zamówień- 21-5 (wypłaty tygodniowe)