Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/09/2018.

Kompletowanie artykułów biurowych – 17 zł plus premia

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 20
- umowę zlecenia
- przewidziana premia za efektywność

Zakres obowiązków:
- praca polega na kompletacji produktów biurowych przy pomocy skanera

Wymagania

Wymagania:
- zdolności manualne
- dobra kondycja fizyczna
- mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
17,00 zł - 19,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za efektywność
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji