Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta lidera w branży spożywczej szukamy komisjonerów w najbliższym możliwym terminie.

Miejsce pracy: Niemcy 67547 Worms

Państwa obowiazki:

  • komisjonowannie artykułów spożywczych metoda „pick by voice“ bądź EPL (lista elektroniczna)
  • ogólne czynności magazynowe

Wymagamy:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • doświadczenie w komisjonowaniu (branża spożywcza)
  • lojalność, punktualność, niezawodność

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • ponadtaryfowe wynagrodzenie plus system premiowy zależny od wykonanej normy
  • premie swiateczne i wakacyjne
  • mozliwość otrzymania bezsposredniego kontraktu po 6 miesiacach a z tym wiążące się atrakcyjne wynagrodzenie od 2400€ brutto + premie do 1000€ brutto miesiecznie
  • zapewniamy zakwaterowanie oraz opieke polskojezyczngo koordynatora na miejscu

Czekamy na twoje zgloszenie! Wyślij swoje CV za pomoca przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inne, Praca Kontrola jakości