Komisjoner w Niemczech/ Magazyn meblowy/ Wysokie zarobki/ Okolice Kassel

JOBWERKE Sp. z o.o.

Niemcy, Kassel, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobWerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę za granicą i w dodatku dobrze płatną to ta oferta jest dla Ciebie! Masz doświadczenie? Aplikuj do nas lub zadzwoń 799 355 455 i zapytaj o szczegóły.

Miejsce pracy:  okolice Kassel

Stanowisko: Komisjoner

Zakres obowiązków:

·        Kompletowanie i składowanie towarów

·        Praca z wózkiem elektrycznym niskiego podnoszenia

·        Praca ze skanerem lub pick by voice/na słuchawkach j. polski

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Mile widziane uprawnienia na wózki

·        Sprawność fizyczna

·        Zaangażowanie i dokładność w powierzonych obowiązkach

·        Chęć długoterminowej pracy

Oferujemy:

·        Stawkę godzinową dzienną –  13,80 EUR brutto/h, nocną- 17,25 EUR brutto/h

·       Wynagrodzenie nawet do 2800 EUR brutto

·        Szkolenie przygotowujące do pracy

·        Zakwaterowanie

·        Pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

·        Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów

·        Opiekę medyczną Luxmed

·        Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

+ Premie:

·        100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

·        150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU

·        125 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

·        200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgels)

·        Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza.

Aplikuj i dołącz do zespołu JobWerke lub zadzwoń tel.: 799 355 455

Prezentacja firmy

JOBWERKE to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie