Komisjoner / Order Picker (m, ż, r) Niemcy - od zaraz!

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

Niemcy, Schleiz, zagranica

ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH
poszukuje pracownika dla swojego klienta do renomowanej firmy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Schleiz

Obowiązki

  • komisjonowanie zamówień ze skanerem
  • prace magazynowe
  • czytanie i prowadzenie dokumentacji wysyłkowej

Wymagania

  • zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy za granicą
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane własne auto
  • uprawnienia na wózki widłowe (pomagamy zdobyć!)
  • podstawy języka niemieckeigo

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 9,90 euro brutto + doddatki zmianowe i branżowe
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania, pokrywamy część kosztów
  • opieka polskiego koordynatora
  • praca dla par
  • możliwość kursu na operatora wózka widłowego
  • niemiecka umowa o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.