Komisjoner Niemcy praca też dla par. Super oferta !

LeasingTeam Sp. z o.o.

Fulda, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Fulda
Nr ref.: 0028815
Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • komisjonowanie lamp i artykułów oświetleniowych
  • praca ze skanerem ręcznym
  • przygotowywanie towarów do wysyłki i pakowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy komisjonera - mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym (A1/A2)
  • własny samochód do wyjazdu mile widziany

Oferta:

  • stawkę godzinową w wysokości 10,40€ - 11,50€ brutto /godzinę w zależności od znajomości języka niemieckiego
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • min. 40 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość wypracowania nadgodzin i praca w soboty
  • opłacane składki ZUS
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca
  • (w EURO lub w PLN)
  • komfortowe zakwaterowanie w wysokości 125 EURO/m-c (kwota stała) -
  • standard niemiecki, pokoje 2-osobowe
  • płatny urlop wypoczynkowy oraz gwarantowany ekwiwalent za Święta Bożego Narodzenia
  • pokrywamy koszt badań lekarskich
  • stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w tygodniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.