Komisjoner / Magazynier

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Komisjonera / Magazyniera. Firma to jedna z największych hurtowni logistycznych w branży przemysłowej oraz budowlanej poszukuje osób do pracy w magazynie.

SZCZEGÓŁY:
Rozpoczęcie projektu: 17.05 lub 24.05.2021r ( termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 99428 Nohra, Niemcy

Oferujemy:
-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-możliwość długotrwałej współpracy
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
- kompletowanie zamówień za pomocą skanera (artykuły i akcesoria łazienkowe);
- czynności związane z pracą magazynową;
- obsługa wózka widłowego.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy 2- zmianowej

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.