KOMISJONER lub POMOCNIK (magazyn z napojami) - praca OD ZARAZ - dobra STAWKA

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Monachium, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

1. SORTOWACZ BUTELEK, 87600 Kaufbeuren (100 km od Monachium)

- również bez niemieckiego

Zadania:

- sortowanie butelek i skrzynek (magazyn z napojami)

- paletowanie towaru

- praca pon - sob. w godz 6.00 - 16.00 (w tym 45 min przerwy)

Oferujemy:

- wynagrodzenie:

***stawka dla osoby z własną kwaterą: 10,45 € brutto / h + 2 € netto/ h (ok. 1600 – 1700 € netto / mc) + godziny na Zeitkoncie (po przekroczeniu 80 h – godziny są wypłacane z wynagrodzeniem)

***stawka z kwaterą firmową: 10,45 € brutto / h + 1 € netto/ h/ (ok. 1500 – 1550 € netto / mc, opłata za kwaterę 150 € / mc)

- umowę o pracę zgodnie z warunkami niemieckimi (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, podatek odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego)

2. KOMISJONER pick by voice, ok. Monachium / Augsburga

Zakres obowiązków
    • kompletowanie zamówień za pomocą  systemu Pick by Voice (przez słuchawki)
    • paletowanie, streczowanie, etykietowanie
    • transport towaru przy użyciu elektrycznego wózka
    • magazyn z napojami

Oferujemy
• wynagrodzenie:
- stawka dla osoby z własną kwaterą: 10,45 € brutto/ h + 2,5 € netto/ h   (1600 – 1650 € netto /
  mc)
- stawka dla osoby bez kwatery 10,45 € brutto/ h + 1 € netto/ h   (ok. 1400 € netto /
  mc), opłata za kwaterę pracowniczą 150 € miesięcznie
•umowę o pracę zgodnie z warunkami niemieckimi
(ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, podatek odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego)
• pracę w systemie 3 – zmianowym

Wymagania

1. SORTOWACZ BUTELEK:

- dobra kondycja fizyczna

- własne auto

- mile widziana znajomość niemieckiego (dodatek za język)

2. KOMISJONER

- niemiecki umożliwiający komunikację w miejscu pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie