Komisjoner bez znajomości języka - 11 eur/h!

OTTO Work Force

Ulm, Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Ulm, Niemcy

Lokalizacja: Ulm DE

Praca na magazynie z artykułami drogeryjnymi, słodyczami, zabawkami bez wymaganej znajomości języka. To praca dla każdego! Pracuj jako komisjoner i zarabiaj 11 euro na godzinę!

Warunki zatrudnienia:
• Atrakcyjna stawka 11€ na godzinę
• 2 zmiany po 7,5-9 godz. (średnio 42 – 45 godz. w tygodniu)
• Praca od poniedziałku do soboty
• Zakwaterowanie w odległości 6-7 km do pracy (9€/dzień)
• Dodatek za dowożenie pracowników własnym samochodem (50€ brutto za osobę)
• Zorganizowane dojazdy do pracy busem, jeśli potrzebujesz (paliwo na koszt pasażerów)
• Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Niemiecka umowa o pracę tymczasową
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
• Stabilność zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami

Wymagania:
• Zaangażowanie
• Własny samochód mile widziany
• Brak konieczności znajomości j. niemieckiego!

Twoje zadania:
• komisjonowanie za pomocą skanera ręcznego
• pakowanie towaru do kontenerów

Zainteresowany? Zgłoś się i dowiedz się więcej!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.