Komisjoner bez niemieckiego od zaraz na dłuższy okres (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • obsługa skanera, komisjonowanie, wyszukiwanie produktów na półkach,
  • paletowanie, etykietowanie, konfekcjonowanie,
  • przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd (jeden na parę/grupę/ rodzinę)
  • mile widziane pary / grupy / rodziny

Oferujemy:

  • 1200€ netto (przy 160h/miesiąc oraz założeniu I klasy podatkowej)
  • koszt mieszkania tylko 100 euro od osoby (resztę pokrywa firma)
  • brak "Zeitkonta"
  • wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość pobierania zaliczek -
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.