KOMISJONER bez j. niemieckiego - blisko granicy

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Drezno, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca również dla par

- w Nossen koło Drezna

KOMISJONER - pracastała w branży spożywczej w działach (wymiennie):

1) Trocken - produkty "suche"

2) Frisch - temp ok +4stopnie (np. komisjonowanie jogurtów)

Komisjonowanie na podst wyświetlanych na ekranie wózka informacji.

Praca 2-zmianowa (pn-pt lub na dziale "frisch" od wtorku do soboty)

  • Wynagrodzenie miesięczne od 1300 do 1600 Euro netto miesięcznie + zorganizowane zakwaterowanie
  • umowa na warunkach niemieckich, ubezpieczenie niemieckie

Wymagania

- własny środek transportu
- mile widziana podstawowa znajomość niemieckiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji