LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kolorowa praca

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: Wrocław

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Do zakładu, który zajmuje się produkcją farb poszukujemy:

Pomocnika Operatora Maszyn
na dział produkcyjny, żeby wspierał i pomagał w realizacji procesów produkcyjnych

Pomocnika Operatora Kompletacji dla realizacji procesów przygotowania wysyłek dla klientów oraz prac pomocniczych w ramach bieżącej działalności magazynu

Operatora wózka widłowego z doświadczeniem lub bez :)
Na tym stanowisku będziesz dostarczać surowce dla sprawnego funkcjonowania zakładu

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć do pracy :)

Oferta:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Miłą atmosferę w pracę
  • Premie miesięczne (możliwa już z pierwszą wypłatą)
  • Bezpieczne środowisko pracy w miłej atmosferze (ponad 1000 dni bez wypadku)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.