KIERUNEK -> HOLANDIA | Praca na produkcji | Work with us!

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Znasz j. angielski i masz doświadczenie w przemyśle spożywczym i/lub gastronomii? Pracuj przy produkcji pakowanych dań azjatyckich. SO DELICIOUS! Jeden z najpopularniejszych producentów gotowych dań azjatyckich w Holandii czeka właśnie na Ciebie!

Stawka: 14,08 € brutto / h

Miejsce pracy: Oss, Holandia

Stanowisko: pracownik produkcji

Na co dzień będziesz pracować w dwóch działach. Na produkcji, gdzie przygotujesz składniki do gotowania, wymieszasz produkty i zapakujesz je do pudełek. A także w dziale logistyki, w którym sprawdzisz i zapakujesz produkty do wysyłki oraz zadbasz o to, aby wszystkie paczki zostały skompletowane na czas. Część swoich obowiązków będziesz realizować w pomieszczeniach o niższej temperaturze – ok. 4°C.

To praca od poniedziałku do piątku na zmiany poranne i popołudniowe. Ponadto dostaniesz możliwość wyrabiania w weekendy DODATKOWO PŁATNYCH NADGODZIN, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Pracodawca zapewni Ci wszystkie niezbędne szkolenia, a dodatkowo zdobędziesz szansę na kursy na operatora maszyn i awans. Znajomość j. angielskiego ułatwi Ci rozwój, więc come and join us!

Korzyści dla Ciebie:

  • wysoka stawka godzinowa – aż 14,08 € brutto
  • praca w wygodnym systemie zmianowym
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • terminowe płatności
  • program lojalnościowy
  • cotygodniowe wypłaty
  • rekrutacja online
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • aplikacja myOTTO
  • gwarantowane godziny pracy
  • helpdesk 24/7
  • transport do/z pracy

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • praca przy linii pakowania
  • przygotowanie składników do gotowania
  • mieszanie produktów
  • kontrola jakości
  • przygotowanie pudełek
  • przygotowanie paczek

Czego wymagamy?

  • Znajomości j. angielskiego (poziom min. B1)
  • CV w j. angielskim
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy przy produkcji jedzenia
  • Sprawności niezbędnej do pracy stojącej i fizycznej
  • Chęci pracy w systemie zmianowym
  • Dostępności na dłuższy okres

Dołącz do zespołu pełnego pasji do tradycyjnej kuchni azjatyckiej i poczuj klimat Dalekiego Wschodu w centrum Holandii. Zgłoś się już teraz! Zostaw kontakt za pośrednictwem formularza.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.