Kierownika Zmiany w dziale Produkcji Odlewni

Brembo Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym celem, jako Kierownika Zmiany będzie zapewnienie poprawnej realizacji planu produkcji poprzez zarządzanie zespołem pracowników i parametrami procesów produkcyjnych.

Twoje zadania:

  • kontrola procesu produkcyjnego w poszczególnych fazach i zapewnienie jego poprawnej realizacji
  • rozwój, motywowanie i wspieranie zespołu pracowników
  • zapewnienie dotrzymania standardów: BHP, jakościowych i procesowych w zakresie odlewania żeliwa
  • współpraca z działami utrzymania ruchu, logistyki, jakości, technologii i zakupów
  • prowadzenie wstępnej diagnozy i informowanie odpowiednich służb w przypadku nieprawidłowości w działaniu maszyn i urządzeń
  • raportowanie
  • proponowanie rozwiązań usprawniających

Nasze wymagania

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz:

  • 2-3 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym / odlewni
  • umiejętność delegowania i sprawnego zarządzania pracą innych osób
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym / 4-brygadowym
  • praktyczna znajomość programu: excel

Docenimy także:

  • doświadczenie zdobyte w branży automotive lub przemyśle ciężkim o wysokim stopniu uprzemysłowienia
  • znajomość narzędzi lean w obszarze produkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

Kiedy Ty będziesz przewodzić Brygadzie produkcyjnej, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • premie miesięczne
  • premia frekwencyjna za pracę w systemie zmianowym
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN

Rozwój w stabilnej i nowoczesnej firmie produkcyjnej:

  • praca w jednej z najnowocześniejszych, zautomatyzowanych Odlewni żeliwa w Europie
  • praca na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Mysłowice, Tychy, Katowice, Siemianowice Śląskie, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • firmowe sekcje sportowe
  • wczasy pod gruszą
  • system poleceń pracowniczych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.