Kierownika Działu BHP, Ochrony Środowiska i P. Poż.

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na nowo-tworzonym stanowisku Kierownika Działu BHP, Ochrony Środowiska i P. Poż., który będzie zarządzał 1-osobą w zespole i raportował do Managera Dywizyjnego oraz Kierownika Zakładu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana w okolicy Wałbrzycha, która zatrudnia ok. 350 osób.

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

  • Nadzór nad wdrożeniem i przestrzeganiem przepisów BHP, ochrony środowiska i P. Poż.
  • Planowanie, organizacja i nadzór nad pracami związanymi z BHP, ochroną środowiska i P. Poż.
  • Wykonywanie audytów wewnętrznych i przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań.
  • Zapewnienie odpowiedniego szkolenia pracowników w zakresie BHP, ochrony środowiska i P. Poż.
  • Współpraca z organami administracji i inspekcjami w zakresie BHP, ochrony środowiska i P. Poż.
  • Monitorowanie zmian w przepisach i ich wdrożenie w firmie.

Profil kandydata

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale BHP, ochrony środowiska i P. Poż.
  • Wykształcenia wyższego technicznego lub ochrony środowiska, a także ukończonych szkoleń i kursów w zakresie BHP, ochrony środowiska i P. Poż.
  • Mile widziane doświadczenie w strukturze matrycowej - raportowanie w grupie
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych, przywódczych i negocjacyjnych.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych.
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów BHP, ochrony środowiska i P. Poż.
  • Dobrej znajomości j. angielskiego.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności kandydata
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • imprezy integracyjne
  • rozbudowany pakiet Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika; prezenty świąteczne dla dzieci pracowników; paczki świąteczne dla pracowników; dofinansowanie działalności kulturalno-oświatowej i sportowej pracowników; Bony świąteczne)
  • pracę w międzynarodowym środowisku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page