Kierownik zmiany

Wrocław, dolnośląskie

Baltona S.A.

Opis stanowiska pracy

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Do naszych sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na lotnisku we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko

Wymagania

Co będziesz robił na tym stanowisku:

  • Współuczestniczył w nadzorowaniu działań związanych z funkcjonowaniem sklepu zgodnie ze standardami Firmy
  • Koordynował zadania i organizował pracę zmiany
  • Dbał odpowiedni przepływ informacji w ramach podległego zespołu
  • Współuczestniczył w realizowaniu celów sprzedażowych i biznesowych
  • Wspierał obsługę klienta

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w branży retail
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość Excela
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Co o nas otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Ponad 15 rodzajów dodatków płacowych i pozapłacowych
  • Atrakcyjny miesięczny system premiowy
  • Realną możliwość awansu w ramach struktur grupy
  • Wzrost wynagrodzenia w oparciu o zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia z j. angielskiego
  • Pakiet opieki medycznej
  • Zniżki na zakupy w naszych sklepach i kawiarniach
  • Super przyjazną atmosferę oraz duży zakres samodzielności
  • Pracę ze znanymi i cenionymi na rynku międzynarodowym markami

Baltona dysponuje największą w Polsce siecią sklepów wolnocłowych w portach lotniczych... (obiekty w Warszawie, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu) oraz sklepami poza Polską, m.in. w porcie lotniczym Alghero, porcie lotniczym Montpellier[, porcie lotniczym Lwów, porcie lotniczym Rotterdam i innych.
Firma jest europejskim centrum operacyjnym grupy Flemingo International z Dubaju[6].
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Kadra zarządzająca