Klient InfoPraca

Kierownik Zmiany

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: okolice Strykowa

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych (nadzór, motywowanie, stawianie celów i wspieranie ich realizacji)
  • Planowanie pracy zespołu i kontrolowanie czasu pracy pracowników
  • Nadzorowanie planu produkcyjnego oraz zapewnienie właściwego poziomu jakości wyrobów gotowych
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie raportów produkcyjnych
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Koordynowanie i zapewnienie współpracy z zespołami zewnętrznymi, wspierającymi produkcję
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, sprawnej komunikacji zarówno w ramach, jak i na zewnątrz powierzonego zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe – techniczne
  • Posługiwanie się językiem polskim i angielskim,
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing np. Kaizen, 5S, TPM, SMED
  • Zdolności przywódcze i organizatorskie
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów, analityczne myślenie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.