Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Andrychowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY

Miejsce pracy: Andrychów

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym (10-20 osób),
  • nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • przejmowanie i przekazywanie zmiany,
  • kontrola i zapewnianie ciągłości procesu produkcji,
  • sprawdzanie stanu maszyn i urządzeń pod względem technicznym i BHP,
  • uzupełnianie brakujących surowców do produkcji,
  • sporządzanie i uzupełnianie dokumentacji pracowniczej i produkcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem / zmianą,
  • znajomość specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość zasad BHP,
  • rzetelność, odpowiedzialność i sumienność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość środowiska obsługi komputera (MS Office),
  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • ciekawą pracę, pełną wyzwań,
  • możliwość udziału w szkoleniach,
  • perspektywy dalszego rozwoju zawodowego.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca