Kierownik Zmiany - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej w produkcji opakowań, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Kierownik ZmianyMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

zarządzanie zespołem pracowników na danej zmianie produkcyjnej;
odpowiedzialność za procesy produkcyjne w danym obszarze;
działania mających na celu poprawę wyników i zwiększanie efektywności produkcji;
odpowiedzialność za wykonanie planu produkcji;
działania optymalizujące zużycie surowców/narzędzi do produkcji i minimalizacje strat;
nadzór nad poprawnym przygotowaniem dokumentacji produkcyjnej;
raportowanie wyników do przełożonego i współpraca z innymi działami firmy;

Wymagania:

min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: zarządzanie, inżynieria produkcji, poligrafia, papiernictwo, automatyka/robotyka itp.
doświadczenie w zarzadzaniu zespołami pracowników;
znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację;
dobra znajomość programu Excel i analityczne podejście do realizacji celów;
doświadczenie związane z systemem IWS (będzie dodatkowym atutem);

Pracodawca oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
współpracę z międzynarodową organizacją;
atrakcyjne wynagrodzenie;
rozwój zawodowy w strukturach firmy;
nowoczesne narzędzia pracy;
udział w nowych inwestycjach firmy;
możliwość realizacji własnych inicjatyw i optymalizacji w obszarze produkcji;
szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe;
dobrą atmosferę w zespole i wsparcie współpracowników;
pakiet dodatkowych benefitów;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.