Kierownik Zmiany Produkcyjnej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Trójmiasto, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr ref.: 0014880
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem w tym m.in. organizację pracy na liniach produkcyjnych, raportowanie wyników, motywację podległego zespołu, ocenę pracowników,
  • Udział w różnorodnych projektach (min. uruchomienie lub modernizacja linii, zwiększenie wydajności)
  • Odpowiedzialność za realizację zadań produkcyjnych pod względem ilościowym i jakościowym
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu BHP na powierzonym obszarze
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Kontrolę nad przestrzeganiem przepisów i procedur podległych pracowników.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku mistrza zmiany, kierownika, lidera w zakładzie produkcyjnym- WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z konsultantami zagranicznymi
  • Praktyczna znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników poparte sukcesami,
  • Otwartość, komunikatywność, systematyczność i zaangażowani aw powierzone obowiązki
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy zmianowej - WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność budowania relacji
  • Szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska

Oferta:

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu
  • Udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym
  • Motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów
  • Pakiet szkoleń miękkich związanych z zarzadzaniem ludźmi
  • Szeroki zakres szkoleń technicznych
  • Możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego lub studiów podyplomowych
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dowóz do pracy z Gdańska Głównego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.