Kierownik zmiany produkcyjnej

Okolice Bolesławca, dolnośląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Okolice Bolesławca
NR REF.: 1147327

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, zlokalizowanej w okolicach Bolesławca, poszukujemy Kandydata, który dołączy do struktur firmy na stanowisko Kierownika zmiany produkcyjnej (system 3-zmianowy).

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem (ok. 30 osób) realizującym plany produkcyjne, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa pracy, gwarantujący najwyższą jakości produktów w procesach strumienia wartości,
  • Przestrzeganie i nadzorowanie podległych pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy (BHP), jakości (IATF) oraz przepisów ochrony środowiska (ISO 14001),
  • Nadzorowanie realizacji procesów produkcyjnych,
  • Zapewnianie optymalnego przepływu materiałów zgodnie z mapą procesu,
  • Zabezpieczenie jakości wyrobów poprzez nadzorowanie i reagowanie na odchylenia wg obowiązujących procedur jakościowych,
  • Zapewnienie używania maszyn i urządzeń zgodnie z ich przeznaczeniem, rozwój i systematyczna realizacja planów autonomicznego i prewencyjnego utrzymania maszyn przez pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym (poniedziałek – piątek + sporadycznie w weekendy),
  • Znajomości narzędzi jakościowych.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe + dodatek funkcyjny 1500 zł miesięcznie, dodatek do dojazdów, Medicover, PPK, dopłata do wczasów 1365 zł/rocznie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna