Kierownik Zmiany Produkcyjnej - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy z obszaru Life Science poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Zmiany ProdukcyjnejMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym,
  • Organizacja procesu produkcyjnego oraz realizacja zadań w wyznaczonym terminie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i jakości,
  • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymailizacji i usprawniania procesów produkcyjnych,
  • Udział w przygotowaniu budżetu produkcyjnego,
  • Kontrola wydatków.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym.

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Opieke medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.