Kierownik Zmiany międzynarodowa firma produkcyjna

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1100503

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Gliwic, w związku z dalszym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Zmiany międzynarodowa firma produkcyjna

Zadania:

  • Nadzorowanie i kontrola pracy podległego zespołu pracowników (ok. 30 osób) w celu zagwarantowania realizacji planu produkcji
  • Odpowiedzialność za koordynowanie produkcji oraz kontrola jej wskaźników efektywności i wydajności
  • Optymalizacja i wdrażanie usprawnień w obszarze procesów produkcyjnych (Lean)

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym (3 – zmiany)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Klient oferuje:

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające wdrażanie usprawnień i prowadzenie projektów optymalizacyjnych
  • Premię miesięczną i nagrodę roczną
  • Opiekę medyczną dla pracownika i rodziny
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Bogaty pakiet świadczenia socjalnych

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy przesłanie nam aktualnego CV w polskiej wersji językowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy