Kierownik Zespołu Sprzedaży_ Call Center (f/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarzadzanie dużym zespołem (>100 FTE) oraz za realizacje założonych planów sprzedaży.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w swojej branży, poszukujemy Kierownika Zespołu Sprzedaży do struktur Call Center we Wrocławiu

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z zarządem przy tworzeniu strategii
  • Kompleksowe zarządzanie stacjonarny zespołem sprzedaży (> 100 osób)
  • Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu
  • Prognozowanie oraz realizacja celów budżetowych w zakresie wskaźników sprzedaży i jakościowych
  • Udzielanie bieżącej informacji zwrotnej, motywowanie, merytoryczne wsparcie zespołu
  • Rekrutacja kandydatów do zespołu
  • Odpowiedzialność za wynik zespołu i jego bieżąca kontrola, raportowanie i estymowanie celu, podejmowanie ewentualnych działań korygujących, raportowanie wyników pracy.
  • Dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług.
  • Inicjowanie rozwiązań oraz podejmowanie działań zmierzających do wzrostu efektywności i maksymalizacji sprzedaży oraz rentowności

Profil kandydata

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturach call center
  • Silna koncentracja na realizację celów i wspieranie w tym innych
  • Umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków, elastyczność w działaniu i myśleniu
  • Zaangażowanie, inicjatywa, chęć do poszukiwania rozwiązań i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań, szans biznesowych i optymalizacji procesów
  • Umiejętność zarządzania zmianą, a także przekonywania innych do swoich pomysłów
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracę z ludźmi
  • Dobra obsługa pakietu MS Office w tym Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

  • Duży poziom odpowiedzialności i samodzielności
  • Dogodną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page