Kierownik Zespołu Remediacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy realizującej zaawansowane projekty z zakresu infrastruktury inżynieryjnej, poszukujemy do struktur odpowiedzialnych za zagadnienia środowiskowe, doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Zespołu RemediacjiMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • pozyskiwanie i realizacja projektów środowiskowych - głównie z zakresu remediacji gruntu i wody,
  • określenie zakresu wymaganych prac oraz przygotowywanie ofert,
  • nadzorowanie prac w terenie oraz planowanie prac geologicznych i remediacyjnych,
  • zarządzanie podległym zespołem geologów i hydrologów dedykowanych do projektów remediacyjnych,
  • odpowiedzialność za tworzenie i aktualizowanie dokumentacji raportowej z postępu prac oraz specyfiki kontraktowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu geologii, hydrogeologii lub nauk pokrewnych,
  • wymagane doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów remediacyjnych dotyczących gruntu i wód,
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,
  • znajomość uwarunkowań prawnych z zakresu geologii i ochrony środowiska w Polsce,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość oprogramowania do modelowania wód podziemnych.

Klient oferuje:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym,
  • telefon służbowy i laptop,
  • atrakcyjny pakiet benefitów z możliwością wyboru do swoich potrzeb.

Zapraszamy do zgłoszeń pod poniższym linkiem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.