Kierownik zespołu projektowego

NS Konsulting Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

NS Konsulting Sp. z o.o. NS Konsulting Sp. z o.o. NS Konsulting Sp. z o.o. NS Konsulting Sp. z o.o. NS Konsulting Sp. z o.o.
Firma NS Konsulting Sp. z o.o. jest firmą szkoleniową specjalizującą się w prowadzeniu szkoleń zawodowych i ogólnych na terenie całego kraju. Kadra NS Konsulting Sp. z o.o. posiada doskonałe przygotowanie zawodowe i długoletnie doświadczenie praktyczne w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Firma współpracuje z trenerami z różnych dziedzin posiadających wysokie kwalifikacje w swoich specjalnościach. Firma NS Konsulting Sp. z o.o. jest również podwykonawcą w wielu projektach współfinansowanych ze środków EFS.

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem koordynującym projekty EFS
  • nadzór nad całościową realizacją projektów (kontrola realizacji wskaźników)
  • dbanie o poprawność merytoryczną dokumentów
  • nadzór formalny i merytoryczny nad procedurami (rozeznanie rynku i zasada konkurencyjności)
  • ustalanie strategii działania i usprawnianie pracy zespołu
  • kontakty z instytucjami wdrażającymi i kontrolującymi projekty
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w realizacji projektów finansowanych z środków UE
  • znajomość wytycznych programów POWER i RPO
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność zarządzania ludźmi i delegowania zadań
  • doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • umiejętność holistycznego myślenia
  • umiejętność planowania działań i analizy danych
  • kreatywność i inicjatywa w zgłaszaniu własnych pomysłów
  • wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegła znajomość programów biurowych (Word i Excel) oraz programów do sprawozdawczości projektowej (SL i LSI)

Oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów
  • praca w inspirującym i przyjaznym zespole
  • samodzielność i możliwość podejmowania nowych wyzwań