Kierownik zespołu produkcyjnego

ManpowerGroup

Wrocław, dolnośląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

- nadzór nad zespołem pracowników produkcyjnych,
- sporządzanie raportów,
- realizacja planów produkcji,
- nadzór wykonania planu zmiany,
- efektywne zarządzanie procesami produkcji w porozumieniu z pozostałymi procesami VS,
- odpowiedzialność za bezpieczeństwo i dyscyplinę pracy na obszarach, którymi zarządza.

Wymagania:

- znajomość systemów zarządzania ISOTS16949, ISO14001, OHSAS18001,
- znajomość specyficznych wymagań klienta,
- znajomość dokumentacji technicznej procesu,
- znajomość podstaw elektropneumatyki i elektroniki,
- znajomość MP2 - wystawianie zleceń,
- znajomość procedur złomowania,
- ogólna znajomość narzędzi zarządzania jakością (QR6S, Life Pareto, Quick Fix, Control Plan, Process Flow),
- bardzo dobra znajomość przepisów BHP,
- podstawowa znajomość przepisów Prawa Pracy,
- podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- dofinansowanie do posiłków,
- świadczenia socjalne,
- prywatna opiekę medyczną,
- kartę Multisport
- możliwość wdrażania własnych pomysłów,
- liczne szkolenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.