Kierownik zespołu magazynowego: 13,78 euro brutto/h + premia - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

genk, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: genk, Belgia
Jesteś zainteresowany stabilnym i długotrwałym zatrudnieniem?

Idelanie! Aktualnie dla jednego z naszych belgijskich Klientów poszukujemy doświadczonego Team Leadera w branży logistycznej, swobodnie posługującego się językiem angielskim oraz potrafiącego obsługiwać wózki widłowe typu Reachtruck.

Wyjazd swoim samochodem do Belgii to również istotny atut!

W zamian za Twoje doświadczenie i wiedzę, oferujemy:
  • wynagrodzenie w kwocie 13,78 euro brutto/h
  • premię zmianową: 2 euro/dzień
  • szereg dodatków pozapłacowych

Pomagamy również w organizacji zakwaterownia oraz zapewniamy opiekę koordynatorek na terenie Belgii!

Zakres obowiązków:

Jako Team Leader będziesz odpowiedzialny/a za zarządznie pracą pozostałych członków Zespołu jak i szkolenie pozostałych pracowników z obsługi wózków widłowych typu

Reachtruck.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy