Kierownik zarządzania produkcją

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych obejmuje m.in. ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki, dofinansowanie wczasów i wypoczynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane zarządzanie produkcją, zarządzanie lub kierunki techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją 3 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników na stanowiskach kierowniczych oraz robotniczych.
  • Biegła znajomość pakietu Office
  • Znajomość LeanManufacturing
  • Doświadczenie w branży FMCG
  • Wysoko rozwinięte kompetencje liderskie

Zadania:

  • Skuteczne motywowanie, wspieranie pracowników, zachęcanie do podnoszenia kompetencji
  • Umiejętność stawiania i monitorowania wyznaczonych celów
  • Dążenie do ciągłego podnoszenia efektywności produkcji przez optymalizacje, doskonalenie i wdrażanie rozwiązań do procesów produkcyjnych
  • Planowanie i organizacja pracy zespołu
  • Monitorowanie i zapewnienie odpowiednich warunków pracy zgodnie z obowiązujących procedurami, standardami i przepisami oraz egzekwowanie ich przestrzegania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy